Dane kontaktowe

Tel./Fax: +48 74 846 47 59
E-mail: biuro@kamieniarstwo.info.pl

58-300 Wałbrzych, ul. Przemysłowa 11a

58-300 Wałbrzych ul. Beethovena 14

Kamienie naturalne
1 2 3

O firmie

Kamień- to podstawa naszej działalności

Zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego już od 15 lat. Zaczynając od cięcia dużych bloków kamiennych produkujemy dla państwa wyroby zarówno budowlane jak i nagrobki.

Szeroki wybór i jakość materiału

Dysponujemy kamieniem pochodzącym z Polski i świata, korzystając z usług tylko renomowanych dostawców materiału, posiadających niezbędne certyfikaty.

Stabilność i rozwój

  • Istniejemy od 1968 roku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni jak i duże firmy krajowe i zagraniczne m. in niemiecka firma Raiss CmbH & CO.
  • Braliśmy udział w realizacji wielu projektów budowlanych, dostarczając różnorodne wyroby granitowe (zobacz Oferta budowlana) m.in. 
elementy do budowy szlaków pieszych i rowerowych, obiektów architektonicznych, schody i parapety do obiektów użyteczności publicznej, do celów rewitalizacji rynków, placów, parków, skwerów, alei , dworców itp. w wielu miastach Polski i Nieniec;
  • Stale rozwijamy i poszerzamy swój asortyment dzięki nowym inwestycjom. Firma posiada już dwie siedziby, park maszynowy,  gdzie dysponujemy piłami do cięcia bloków, płyt, urządzeniami do łupania, obrabiania i polerowania kamienia;
  • Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom możemy zaoferować wyroby na najwyższym poziomie.


Polecamy i zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.